badboys
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eto´o zove Drogbu i zaboravlja Ronaldinha

Go down

Eto´o zove Drogbu i zaboravlja Ronaldinha Empty Eto´o zove Drogbu i zaboravlja Ronaldinha

Postaj  Admin čet vel 14, 2008 6:57 am

Eto´o zove Drogbu i zaboravlja Ronaldinha Davida11
KAMERUNSKI napadač Barcelone Samuel Eto'o misli kako bi dolazak Didiera Drogbe bio fantastičan za momčad.

Iako je Barcelona puna zvijezda u vrhu napada, Eto'o misli kako dolazak Drogbe ne bi bio suvišan.

"Nisam 100 posto siguran koje su Barçine namjere i planovi, ali Drogbin dolazak bio bi fantastičan za momčad", izjavio je Eto'o za Daily Star.

"Mislim kako bi za sve bilo mjesta u momčadi. Njegov dolazak pomogao bi momčadi da se vrati tamo i gdje joj je mjesto, na vrh. Didier i ja smo prijatelji i znam da je uvijek želio zaigrati u Španjolskoj i Barceloni."

Eto'o je izjavio kako bi četvorica napadača imala mjesto u momčadi, ali nije uračunao i Ronaldinha.

"Sastav s Messijem, Henryjem, Drogbom i sa mnom moguć je, i nitko ne bi morao napustiti klub. Bila bi to super napadačka momčad. Poštujem sve svoje suigrače, ali dolazak igrača poput Drogbe može biti samo pozitivan za Barcu. Ako me vodeći ljudi budu pitali za mišljenje, reći ću im da želim njegov dolazak."

Admin
Admin

Broj postova : 49
Join date : 09.02.2008

https://badboys.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.