badboys
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paolo Maldini danas igra tisućitu utakmicu za Mil

Go down

Paolo Maldini danas igra tisućitu utakmicu za Mil Empty Re: Paolo Maldini danas igra tisućitu utakmicu za Mil

Postaj  Admin sub vel 16, 2008 10:27 am

Paolo Maldini danas igra tisućitu utakmicu za Mil Paolom11


LEGENDARNI kapetan Milana Paolo Maldini danas će vjerojatno dostići gotovo nevjerojatan rekord. Naime, ukoliko zaigra u današnjoj utakmici protiv Parme, a vrlo vjerojatno hoće, to će mu biti 1000-ta utakmica u dresu kluba sa San Sira.

Maldini je u dresu Rossonera debitirao prije čudesne 23 godine, točnije 20. siječnja 1985. protiv Udinesea i nakon toga upisao još 998 nastupa u dresu milanskog giganta.

8427 dana nakon debija, 39-godišnji Maldini napominje kako je sve ovo uspio zahvaljujući činjenici da su ga ozljede tijekom karijere uvelike mimoilazile.

"Sve ove godine gajio sam veliku strast za nogometnom, ovim klubom i ovim navijačima i to me uvijek guralo dalje, a srećom ozljede su me uvijek mimoilazile. Igrati u ovako velikom klubu cijelu svoju karijeru i dostići ovakav rekord može zaista biti san svakog nogometaša." - rekao je Maldini.

Na kraju ove sezone, Paolo će reći zbogom profesionalnom nogometu, a upitan kakvo nasljeđe ostavlja budućim naraštajima, odgovara: "Nadam se da će moja ostavština biti apsolutni respekt prema nogometu i protivnicima. Upravo ovaj respekt prepoznali su navijači i nogometni zaljubljenici i baš nikada u 23 godine nisu me vrijeđali ili mi zviždali, čime se zaista ponosim."

Maldini će u nogometnu povijest otići kao, ako ne najveći, onda svakako jedan od najvećih talijanskih nogometaša uopće.[/quote]

Admin
Admin

Broj postova : 49
Join date : 09.02.2008

https://badboys.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.