badboys
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Essien u Gani maršira u dresu ljutog rivala Arsenala!

Go down

Essien u Gani maršira u dresu ljutog rivala Arsenala! Empty Essien u Gani maršira u dresu ljutog rivala Arsenala!

Postaj  Admin sub vel 16, 2008 10:33 am

Essien u Gani maršira u dresu ljutog rivala Arsenala! Michae10

MICHAEL ESSIEN, reprezentativac Gane i jedan od najboljih nogometaša u Chelsea, u rodnoj Gani šeta odjeven u dres Arsenala.

Slike tijekom afričkog Kupa nacija šokirale su sve navijače Chelseaja, budući je njihov miljenik viđen nekoliko puta kako pozira sa dresom suparničke momčadi.

"To je dres koji mi je poklonio moj veliki prijatelj Adebayor, a ja sam ga, pak, poklonio svom prijatelju Ericu. Molim vas da ne radite skandal oko ovoga " - rekao je Essien i pokušao objasniti, ono što je svakom navijaču Chelsea neobjašnjivo.

"Dogodila se jedna situacija u Gani, jer me zaustavila jedna navijačica koja je poželila sliku sa mnom. U tom trenutku nisam nosio nikakvu majicu, te sam molio prijatelja Erica da mi samo posudi na sekundu svoju, a baš je imao dres Arsenala. Nisam htio biti obnažen na toj fotografiji"- pravdao se Essien, koji zarađuje skoro 100.00 engleskih funti tjedno u Chelseaju, ali u slobodno vrijeme nosi dres Arsenala.

Admin
Admin

Broj postova : 49
Join date : 09.02.2008

https://badboys.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.